Peatreener

Urmas Põldre on V kategooria treener ja pikamaajooksja, kelle maratoni tippmark on 2:25.39 Ta on läbinud üle kolmekümne maratoni, millest esimese juba 15 aastaselt. Ta on esindanud Eestit mitmetel veteranide Euroopa- ja Maailmameistrivõistustel ning Rooma maratonil 2013 aastal võitis ta oma vanuseklassi. Urmas kuulub oma vanuseklassi tippude hulka ning on väga aktiivne osaleja nii saavutus- kui rahvaspordi üritustel. 

Urmas on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehalise kasvatuse eriala magistrikraadiga ning töötanud koolis kehalise kasvatuse õpetajana ning lastetreenerina 1993 aastast. Alates 2002 aastast treenib ta ka täiskasvanuid, kel on sihiks kas esimese maratoni läbimine või maratonis tulemuste parandamine. Tema õpilased on osalenud ka duatlonidel ja triatlonidel. 

Urmas on mitmekordse Eesti noortemeistri Kristian Otloti treener, Rae valla parim treener 2019.

2019 aastal valiti Kiristian Otlot Eesti aasta meeskergejõustiklaseks U18 vanusegrupis ning tema treener Urmas Põldre sai aasta noortetreeneri tiitli. Otsustasid treenerid, kergejõustikuklubid, ajakirjandus ja spordifännid. 

Küsi lisa, kas Urmas on Sulle või Sinu lapsele sobiv treener. Urmas Põldre telefon on 51 32 072, e-mail urmas.poldre@outlook.com.