Blogi ja tulemused

2 Eesti noortemeistri tiitlit!

Täna algasid Lasnamäe KJH-s noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised sisekergejõustiku meistrivõistlused. Noori upsportlasi oli täna võistlemas kokku 10 ja  saime 2 kulda ja 1 pronksi + kuhjaga uusi isiklikke rekordeid.

1. veebruar 2020
Loe edasi

6 Harjumaa noorte meistritiitlit!

Kolmapäeval 22.01 toimusid Lasnamäe KJH-s järjekordsed Harjumaa noorte MV-d sisekergejõustikus. UP Spordist oli võistlemas 14 vahvat noorsportlast.

22. jaanuar 2020
Loe edasi

12-aastane Miia Ott jooksis 60m 7,94ga!

Eile sai Võru spordihallis alguse 49.TV 10 Olümpiastarti järjekordne hooaeg. Meie klubist osales Jüri Gümnaasiumi võistkonna koosseisus 4 perspektiivikat noorsportlast. Olulised sündmused toimusid just 60m jooksurajal.

8. detsember 2019
Loe edasi

Loe edasi

UP50+3 jooksu tulemused

Järvekülas toimunud Aasta treeneri Urmas Põldre sünnipäevajooksu 5,3km distantsil osales 68 võistlejat. Jooksu võitsid Karel Hussar ja Liis-Greete Arro.