Blogi ja tulemused

Harjukatelt 12 poodiumikohta

Pühapäeval, 2.06 Kuusalus toimunud Harjumaa noorte ja täiskavanute MV-l kergejõustikus käisime 14-liikmelise noorte tiimiga.Meie jaoks kujunes võistlus igati edukaks, sest saavutasime kokku 12 poodiumi kohta: 3 esimest, 4 teist ja 5 kolmandat!Lisa

6. juuni 2024
Loe edasi

TV10 OS tõi kolm auhinnalist kohta

Laupäeval, 25.05, toimunud TV10 Olümpiastarti 4.etapp Kadrioru staadionil kujunes minu treeneri karjääri parimaks, sest kaheksast võistlustules olnust noorest lausa kolm jõudsid uute vahvate isiklike reksidega auhinna tseremooniale ehk kuue parima

27. mai 2024
Loe edasi

EM teatekatelt kaks pronksi

Eesti MV-d teatejooksudes toimusid sel aastal Tartus ja meid upssportlasi oli üle mitme aasta rohkem kui üks tiim väljas. Tegime 3 võistkonnaga 5 starti ja saavutasime kaks 3.kohta, ühe 4.koha, ühe 5.koha ja DQ.

19. mai 2024
Loe edasi

Nautisime Kiilis pargijooksu

Kui kolmapäeval sai käidud 2 vahva spordikutiga Kohilas, siis juba järgmisel päeval olime ligi 30 noore ja täiskasvanuga naabervallas Kiilis, korralt teisel Kiili valla Pargijooksul.

18. mai 2024
Loe edasi

Kohila jooksul

Eile, 15.05, sai jälle kahe vahva spordikutiga Kohilas kohalikul seeriajooksul käidud. Seekord oli menüüs 800m jooks, poisid said eelaegade põhjal 4.jooksu. Esimese staadioni avastardi kohta läks meil väga hästi.

16. mai 2024
Loe edasi

Järvakandi eesmaärgid said täidetud

Klaasipealinnas Järvakandis toimusid L-l 4.05 järjekordsed Eesti mv-d murdmaajooksudes. Ilm oli suurepärane, rada samuti-see väljendus juba kiiretes jooksuaegades. Meid upssportlasi oli võistlemas 11.
5. mai 2024
Loe edasi

Keila seeriajooksu neljas etapp

Neljapäeval sai käidud keilakatel külas, nimelt Keila seeriajooku 4.etapil. Oli tegemist väga korraliku küngastega rajaga. Klubi liikmeid oli sel korral rajale tulnud lausa13. Kokkuvõttes oli vahva ja tegus treeningvõistlus!

28. aprill 2024
Loe edasi

Vaelas suurepärased tulemised

Eile, Jüripäeval, sai käidud naabervallas Kiilis Vaela Terviseradadel toimunud Vaela Jüriöö teatejooksul. Võistelda sai 3-s kategoorias 2 liikmelise võistkonnaga-meeste, naiste ja segatiimide arvestuses.

24. aprill 2024
Loe edasi

Kuus poosiumikohta Sparta kevadjooksult

Kolmapäeval toimus Järve metsas selline vahva jooksuüritus noortele nagu Sparta kevadine Jooksuvormi Järelekatsumise Jõuproov. Meid noori upssportlasi oli jooksuvormi testima tulnud meeldivalt palju-13.

18. aprill 2024
Loe edasi

Rainer Kravets Uus-Meremaal kuues

On jällegi teatada toredaid uudiseid maakera teiselt poolelt ehk Uus-Meremaalt.Nimelt meie klubi tubli pikamaajooksja Rainer Kravets võistles pühapäeva ( 7.04 ) 2024 WATERFRONT HALF MARATHONil ja saavutas seal kõrge 6.koha ajaga 1:14.19!

10. aprill 2024
Loe edasi

TV10 OS Tartus

Laupäeval, 23.03 toimus Tartus TV10 OS vabariiklik 3.etapp. Meie klubi noori oli võistlema kutsutud kõigist neljast suuremast Rae valla koolist kokku 9., mis igati positiivne näitaja.