19.07
2020

IV Rae Run suvejooks

Aeg:
19. Juuli 2020, Pühapäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

IV Rae Run suvejooksu ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2015-2016 ja hiljem); U8 (sünd 2013-2014), U10 (sünd 2011-2012), U12 (sünd 2009-2010).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: U14 (sünd 2007-2008), U16 (sünd 2005-2006), U18 (sünd 2003-2004), M ja N põhiklass (sünd 1980-2002), M40 ja N40 (sünd 1970-1979), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 16. juulini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi kool_klubi Distants
Kennert Arakas MTÜ Up Sport lastejooks 350m
Mirjam Einmann lastejooks 350m
Rasmus Einmann lastejooks 350m
Miikael Suurtee Õie lasteaed lastejooks 350m
Henry Tammiste lastejooks 350m
Anzelika Nasonov Tallinna Lepatriinu Lasteaed lastejooks 350m
Ragnar Nasonov Tallinna Lepatriinu Lasteaed lastejooks 350m
Markus Rändla lastejooks 350m
Lisette Rändla lastejooks 350m
Lumi-Lee Sell Õie lasteaed lastejooks 350m
Hendry Hiie lastejooks 350m
Erik Hiie lastejooks 350m
Roosi Karro lastejooks 350m
Yuna Gontsarova Mahtra lasteaed lastejooks 350m
Saveli Gontsarov Mahtra lasteaed lastejooks 350m
Marten Peterson Lasteaed Päikene lastejooks 350m
Sten Soomere MTÜ Up Sport lastejooks 350m
Karoli Rutov Assaku lasteaed lastejooks 350m
Romet Rutov Assaku lasteaed lastejooks 350m
Marko Sammul lastejooks 350m
Marten Sammul lastejooks 350m
Markus Sammul lastejooks 350m
Theresa Adusoo Erki Noole Kergejõustikukool lastejooks 350m
Kaarel Kaasik lastejooks 350m
Jaan Kaasik lastejooks 350m
Mark Dobroselski Meelespea Lasteaed lastejooks 350m