19.12
2018

Talvehooaja avamine

Täna avasime/ tegime Kristian Otloti (16a) ja Robin Soonega (16a) sisehooaja avavõistluse Audentese lahtisel jõuluvõistlusel 1000m. Jooksjaid oli kohale tulnud 3 jooksu jagu, eesotsas keskmaajooksu liidri Rasmus Kiseliga (Audentese Sk). Esimeses jooksus startinud Robin Soone jooksis oma isikliku sisetingimuste margi 2.55,43, millega sai kokkuvõttes U18 vanuseklassis 8. koha. Eks natuke jäi kripeldama eelviimane ring, mis paar sekundit plaanitust ära vajus, aga siit on hea edasi minna. Kristian startis kolmandas jooksus, kus esimest viiulit mängis uhkes üksinduses Rasmus Kisel. Nagu arvata võis, kadus ta üsna ruttu teistelt eest ära ja grupi vedamise võttis enda peale Martin Kivimaa (Leksi 44), Kristian ilusasti 4-l positsioonil. Peale teist ringi läks gruppi vedama Egert Sekk (Audentese SK), kes samuti Rae vallast pärit tubli spordimees. Kristian samuti talle järgi ja nii lõpuringi alguseni. Siin suutis Kristian tihedas rebimises Egertiga n.ö. käiku vahetada ja tugevama jooksu teisena lõpetada ajaga 2.39,17 (isklikust sisemargist jäi 0,63 sek.puudu). Jooksu võitis väljaspool arvestsust Rasmus Kisel pika puuga ehk 2.28ga. U18 noormeeste arvestuses teiseks peale Kristianit tuli Kalev Hõlpus (Rapla JK) ja kolmandaks Robert Telpt (Audentes SK). Kristiani ringid tulid suht ühtlaselt 31,0-32,7 vahele, pole paha talvehooaja alguseks.
Oli jällegi üks tegus ja vahva sportlik kolmapäev!