11.09
2023

Nautisime Paeknas jooksmist ja võite

Laupäeval, 9.09 käisime suure tiimiga( meid oli lausa 29 ) Kiili krossijooksusarja viimasel, 4.etapil jooksmas ümber Paekna järve. Ilm oli jällegi super, rada/ring oli ka mõnusalt raske ja huvitav ehk tõeline krossijooksu rada, u.1,2km pikk.Noored lippasid ühe, naised 2 ja mehed 3 ringi. Lisaks sarja arvestusele jagati eraldi veel poodiumi kohti välja 16. Paekna järve jooksu arvestuses. Siin saime poiste arvestuses kolmikvõidu-1.koht Rainer Ahi, 2.koht -Aaron Sinimäe ja 3.koht Riko Ausmees. Tüdrukute arvestuses võitis Marii Raudsepp ja 3.koha Loore Maria Põldre.
Sarja arvestuses tuli meile 3 esikohta: kuni 6a tüdrukute seas tuli esimeseks Jette Louise Sell, 11-13a tüdrukute sarja võitis Marii Raudsepp ja 3.koha saavutas Loore Maria Põldre. 14-16a poiste sarja võitis Riko Ausmees. 7-10a tüdrukute arvestuses tuli teiseks Kristella Leesi ja kolmandaks Elza Estere Salumets. Lisaks noortele võistlesid vapralt ka laste vanemad, teised kohad saavutasid omades masinaklassides Veronika Soosaar, Ilze Ābola ja Urmas Põldre ning kolmanda koha Anu-Mall Naarits. Oli igati vahva spordipäev Paeknas!
 uured tänud korraldajatele Vaela Spordi- ja Paekna külaseltsile!