12.01
2020

Miia Ott jooksis 60m rekordilise ajaga 7,83!

Laupäeval toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Harjumaa täiskasvanute MV-d sisekergejõustikus, kuhu läksime kontrollvõistlust klubi noortega tegema. Ja kus tulid tulemused!

Miia Ott 60m eeljooksus 8,05 ja finaalis 7,83, millega ta tuli teiseks!!! Hull värk! Selline rekordi parandus (varem oli 7,93)! Võimalik, et tegu mitteametliku TU14 vanuseklassi siserekordiga! Lisaks esimest korda jooksis Miia ka 300m ajaga 43,23, mis kujunes peale kahte 60m starti raskeks. Miia aga tuli vapralt sellest välja ja sai 4. koha naiste arvestuses.

Kristian Otlot saavutas samuti uue isiklikuga 38,20 meeste 300m jooksus teise koha.

Täiskasvanutega koos võisteldes tegid uued korralikud isiklikud reksid 800m jooksudes noorukesed Kristin Paas 2.33,77 ja Cristofer Köster 2.24,71.

Lisaks omandas uusi kogemusi raskel keskmaajooksul ehk 800m-s Lisbeth Soone, tulemuseks seekord 3.01,56.

Klubi uued liikmed tulid ka teistele kohtadele: Ralph Rupert Nigol tuli 800m jooksus ajaga 2.10,66 ja Ian Tänavsuu meeste kõrgushüppes tulemusega 1.85.

Sten Hendrik Vokk saavutas 60m jooksus aja 7,86, mis on uus isiklik rekord. Väga tubli!