18.04
2024

Kuus poosiumikohta Sparta kevadjooksult

Kolmapäeval toimus Järve metsas selline vahva jooksuüritus noortele nagu Sparta kevadine Jooksuvormi Järelekatsumise Jõuproov. Meid noori upssportlasi oli jooksuvormi testima tulnud meeldivalt palju-13. Vanuseklassid olid seekord natuke tavatud-1.-4.kl, 5.-9.kl ja gümna poisid,tüdrukud ning lisaks starditi koos aga arvestus ikka eraldi. Meil läks sümpaatselt hästi, sest saavutasime 6 poodiumi kohta ja üks neist lausa kaksik võit. Kaksik võidu saavutasime kuni 4.kl poiste 1km jooksus, kus võitjaks tuli Hugo Hampartsoumian ja teiseks Kristofer Vaik. Sama vanuse tüdrukute distantsil tuli kolmandaks Ettel Leo.

Veel üks võit tuli 5.-9.kl poiste 1,6km distantsil Andreas Esnar ja tüdrukute arvestuses kolmandaks Marii Raudsepp.

Gümna noormeeste 2,3km distantsil tuli teiseks Romet Kriks.

Lisaks tegid tublid jooksud Loore Maria, Heily, Kristella, Agnes, Isabel, Rasmus ja Lumi-Lee.

Tänud toetavatele vanematele ja Sparta klubile vahva võistluse korraldamise eest!