07.05
2023

Kullamaa maijoooksul osalemine

UP spordi neli vaprust täis jooksusõpra võtsid osa 34. Kullamaa maijooksust. Pühapäev oli täis emotsioone, põnevust ja tugevaid pingutusi. Meie jooksuseltskond oli väga mitmekülgne - olime erinevates vanuserühmades ja distantsidel võistlemas, aga meid ühendas üks eesmärk - joosta enda parim tulemus.
Ja saavutused olid kahtlemata suured! Elza Estere Salumets näitas meile, mida tähendab tõeline vaprus. Elza kukkus stardis kivisele rajale, aga tõusis kiirelt püsti ning jooksis edasi olenemata mitmetest marrastustest ja haavast. Ta võitles end teisele kohale, jäädes võitjale alla lõpuks vaid kuue sekundiga. Elza, Sinu vaprus ja tahtejõud inspireerib meid kõiki!
Meie jooksuseltskonnas oli10-aastane Loore Maria Põldre, kes võitles enda eest nagu tõeline spordisangar. Ta võistles ennast paar aastat vanema konkurendiga 750m jooksus ja oli temast ees kuni lõpusirgeni, aga siis võttis peajagu pikem konkurent end kokku ja spurtis mööda. Loore Maria, Sa näitasid tõelist võitluslikku kindlameelsust!
Urmas Põldre, kes võistles oma 10km jooksus M40 vanuseklassis noorematega, saavutas suurepärase 7. koha ning näitas, et vanus on ainult number.
Ja lõpuks, kuid mitte vähem tähtsana, Anu-Mall Naarits, kes oli ma vanuses 10. kohal., Kokkuvõttes oli see üks meeldejääv päev täis vaprust, pingutust ja eneseületust. Täname kõiki, kes meid toetasid ja ergutasid.
Oli igati vahva/sportlik pühapäev Kullamaa! Tänud korraldajatele!
Kommenteeri meie Facebooki lehel