17.02
2020

Kolm medalist Eesti noorte meistrivõistlustelt

Kaks päeva kestnud U18,U20 jaU23 vanuseklasside talvised Eesti mv kergejõustikus olid meie väikesele tiimile (6 võistlejat) üsnagi edukad. Esimesel päeval üllatas PU18 vanuseklassis väga südika ja visa võitlejana 2000m jooksurajal Ralph Rupert Nigul (6.10,73) elu esimese mv-e medaliga ja kohe kuldsega! Võit tuli ülinapi 0,03s eduga Sulvo Anvelti ees (Jooksupartner). Lisaks tegid uued isiklikud 400m jooksudes PU18 vanuseklassis Mattias Klais 57,80, mis andis korraliku 11. koha. MU20 vanuseklassis tegi uue isikliku Sten Hendrik Vokk 55,01 (17.koht) ja Robin Soone 55,44 (18. koht).

Teisel päeval õnnestus veel kaks medalit välja võidelda. Nimelt saavutas MU20 vanuse kõrgushüppes Ian Tänavsuu tulemusega 1.93 kõrge teise koha, mis ka noormehe uus isiklik. Sama vanuse noormeeste põneva lõpuga 800m jooksus saavutas favoriidi koormat kandud Kristian Otlot seekord tubli kolmanda koha ajaga 1.59,14. Kristiani tuules terve distantsi jooksnud Kalev Hõlpus (Rapla JK) ja Ragnar Rooba (KJK Vike) kasutasid konkurendi kangestumise seekord lõpusirgel ära ja said vastavalt 1.ja 2.koha (1.58,08 ja 1.58,57). Robin Soone oli lõpuks kahe jooksu kokkuvõttes tulemusega 2.12,54 15. kohal ning Ralph Rupert Nigul saavutas PU18 vaneseklassis 800m jooksus 9. koha ajaga 2.12,63. (Eks eilne ülipõnev 2000m jooks oli veel jalgades).

Oli jällegi üks põnev sportlik nädalavahetus Lasnamäe spordihallis!