05.05
2024

Järvakandi eesmaärgid said täidetud

Klaasipealinnas Järvakandis toimusid L-l 4.05 järjekordsed Eesti mv-d murdmaajooksudes. Ilm oli suurepärane, rada samuti-see väljendus juba kiiretes jooksuaegades. Meid upssportlasi oli võistlemas 11. Treenerina saan olla tulemuste üle uhke, medalit küll ei tulnud, aga kõik joonel käinud noorsportlaseed andsid endast parima. Parima ehk 4.koha jooksis välja Hugo Hambartsoumian PU14 vanuse 1km jooksus, siin veel saavutas 11.koha Kristofer Vaik. U16 vanuses sai Andreas Esnar 2km jooksus 5.koha ja Marii Raudsepp 1,5km-s 6.koha ja tubli oli ka Emma Kivi.
MU18 3km jooksus saavutasid Romet Kriks ja Kristo Timuska vastavalt 8. ja 9.koha. Meesteklassis saavutas 10.koha Rainer Kravets. TU14 1km rajal meid 3 ja siin sai parima, 8.koha Adeele Lehismets, lisaks tegid enda kohta tublid jooksud Aliise Antson ja Loore Maria Põldre.