19.05
2024

EM teatekatelt kaks pronksi

Eesti MV-d teatejooksudes toimusid sel aastal Tartus ja meid upssportlasi oli üle mitme aasta rohkem kui üks tiim väljas. Tegime 3 võistkonnaga 5 starti ja saavutasime kaks 3.kohta, ühe 4.koha, ühe 5.koha ja DQ. Suurepärastes tingimustes toimunud võistlusega tuleb väga rahul olla, sest millistes põnevates duellides need saavutasime...Coach ( kindlasti ka kõik toetajad) on igatahes väga rahul!

Medalid tulid siis 3x800m TU16 ja PU16 võistkondadele. Emma Kivi, Adeele Lehismets ja Marii Raudsepp ning Riko Ausmees, Oliver Lehismets ja Andreas Esnar.Hästi jooksid ka PU18 3x800m noormehed Rainer Ahi, Kristo Timuska ja Romet Kriks, kes jooksid senised kiiremad 800m ajad, aga jah konkurents on tugev ja sellest piisas seekord 4.kohaks. Ikkagi poisid olid väga tublid!

5.koha saavutasi PU16 poisid v-rootsi ( 100m+200m+300m+400m) teatejooksus, siin veel eelpool nimetatule abiks Jordan Lucas Vokk.

Ja protokolli saime DQ TU16 4x100m, aga pole hullu, nii me õpime ja areneme!

Igatahes vahva üritus! Tänud vahvatele toetajatele, lastevanematele ja Ventimole!