05.06
2021

Eesti noorte karikavõistlused

Laupäeval, 5.06 Pärnus toimunud Eesti noorte karikavõistlusel olin võistlemas nelja tubli ja vahva U16 noorsportlasega. Ilm oli kergejõustliklasi soosiv, soe ja vähese tuulega, mis väljendus ka sportlaste heades tulemustes. Jätkuvalt väga heas hoos olev Miia Ott (TU16) tuiskas 100m uue isiklikuga 12.14, mis andis TU18 vanuseklassis 2.koha Anna Maria Millendi (12,06) järel. Seekord jäi TU16 vanuseklassi tipptulemusest 0,02s puudu. Tund hiljem tegi Miia veelsuurema isikliku reksi paranduse 200m jooksus, kus tulemuseks väga korralik 25,06 ja tulemuseks kokkuvõttes alavõit TU18 vanuseklassis. Vinge!
TU18 vanuseklassi 800m jooksus tegid väga tublid jooksud tüdrukud Kristin Paas 2.31,74 ja 7. koht ning Annika Märtin 2.38,12 (uus isiklik reks!) 11.koht. Sama vanuseklassi tüdrukute 400m jooksus sai Mimi Lauren Palutaja enda kohta tubli 1.10,06. Tüdrukud alles esimest aastat U16 vanuseklassis ja said kenasti hakkama!
Pühapäeval, 6.06 olid võistlustules U20 ja vanemad võistlejad. Minult võistlemas Rainer Kravets ja Ralph Rupert Nigul 1500m distantsil. Ilm super, jooks ise jällegi aeglase algusega, mis tekitas jooksjate rivi keskosas parajalt koperdamisi ja “karpi” jäämisi. Rainer jooksis lõpuks välja uue isikliku 4.16,97 ja sai 6. koha. Ralph Rupert oli 8. ajaga 4.20,27 (1,5s isiklikust puudu). Tublid mõlemad!
Oli jällegi üks meeldejääv sportlik nädalavahetus Eesti spordimaastikul!