12.09
2021

Edukas väikelaste kergejõustikupäev Kuusalus

Pühapäeval 12.09, käisid meie klubi noorimad Kuusalus väikelaste võistlusel. Võistlus toimus 4-12 aastastele lastele. Meie kasvandikke oli võistlustules viis ja küik näitasid suurepäraseid tulemusi. Kolme st kõikide alade kuldmedalitega tulid koju Riko Ausmees ja Loore Maria Põldre, Marii Raudsepp sai kaks kulda ja ühe hõbeda. Tubli konkurentsi pakkusid ka Aron Ausmees (11-12 a vanusegrupp) ning Sten Soomere, kes just seitsmeseks saanuna võistles 7-8 a vanusegrupis, pakkus korralikku konkurentsi.
Loore Maria Põldre (8a) võistles 7-8a. tüdrukutega ja saavutas enda kohta väga tublid tulemused: 60m võitis ta ajaga 9,8 sek.-a, teine ala oli kaugushüpe ja siin tuli uus isiklik 3.73ga ning siis 300m jooks ja tulemuseks samuti korralik 57,0.
Riko Ausmees (12 a) võitis 11-12 a vanuste poiste 60m jooksu ajaga 9,0, kaugushüppe tulemusega 4,44 ja 300m tulemusega 48,7.
Marii Raudsepp (10a) võitis 9-10 a vanusegrupis 60m jooksu ajaga 9,5 ning 300m jooksu ajaga 54,8, kaugushüppes oli ta teine tulemusega 3.52.
Aron Ausmees (11 a) sai 60m jooksus tulemuseks 9,8, kaugushüppes 3.54 ja 300m jooksus 65,0.
Sten Soomere (just 7 a) sai 60m jooksus tulemuseks 12,5, kaugushüppes 2.37 ja 300m jooksus 1.25,4.
Vanuseklasside võitjad said ilusad medalid ja kõik osalejad veel preemiaks jäätise.
Suur tänu Ilvard Eeriksoole ja Kuusalu spordiklubile vahva spordivõstluse korraldamise eest!