11.05
2023

Edukas osalemine Kiili krossijooksu võistlussarjas

Neljapäeval, 11 mail toimus Kiili krossijooksu meistrivõistluste esimene osavõistlus neljast, kus osales 21 upsportlast. Võistlus toimus pargis ja staadionil ning erinevate vanusegruppide jooksud varieerusid 300 meetrist kuni 2,2 kilomeetrini.
Upsportlased näitasid taas oma võimeid ja head vormi. Eriliselt silmapaistev oli noorsportlaste suur aktiivsus, kes võitlesid 1,1 km ja 300 m distantsidel. Sellises mitmete vanuseklassidega võistluses oli paljudel upsportlastel võimalus esimese kolme hulka tulla.
Võistluspäeval näitasid suurepäraseid tulemusi mitmed meie klubi noored talendid. Nimelt võitis nelja-aastane Jette Louise Sell kuni kuueaastaste tüdrukute vanusegrupi 300 meetri distantsil I koha!
Aga sellega veel ei lõpe noorte tüdrukute silmapaistvad saavutused! 7-10 aastaste tüdrukute vanusegrupis saavutas Ettel Leo teise koha ajaga 5.02, samal ajal kui sama vanad Lumi Lee Sell, Kristella Leesi, Dora Kruus, Brigitte Silm, Elza Estere Salumets ja Elisabet Kingo saavutasid suurepärased tulemused ja võitlesid välja vastavalt kolmanda, neljanda, kuuenda, seitsmenda, kaheksanda ja kümnenda koha. Need on ägedad tulemused, eriti arvestades seda, et paljud olid samal päeval osalenud kooli võistlusel!
Ka tüdrukute 11-13 vanusegrupis olid vaprad võitlejad, kes saavutasid suurepärased kohad. Marii Raudsepp võttis esikoha ajaga 4.14 ja kümnene Loore Maria Põldre lõpetas neljandana ajaga 4.53.
Tõelised võitlejad olid ka poisid, kes andsid endast kõik, et saavutada parim! Poiste 7-10 vanusegrupis oli seitsmene Gert Hein suurepärane viies ajaga 5.03, kaheksane Sten Soomere võitles endale kaheksanda koha ajaga 5.23 ja Remi Rohtmets pingutas välja neljateistkümnenda koha ajaga 6.03. Poiste 14-16 vanusegrupis näitas oma konkurentidele kandu Romet Kriks, kes lõpetas võidukalt ajaga 3.40. Riko Ausmees oli teine ajaga 3.56. Poiste 11-13 vanusegrupis oli Aaron Ausmees neljas ajaga 4.58.
Lisaks esinesid meie klubist suurepäraselt mitmed naised, kellest Veronika Soosaar N35 vanuseklassis sai teise koha 2,2 km distantsil. Ilze Abola ja Anu-Mall Naarits N45 vanuseklassis olid vastavalt teine ja kolmas.
Meie peatreener Urmas Põldre sai M50 vanuseklassis teise koha ning Peeter Ingerma neljanda koha. M40 vanuseklassis oli Rene Hein kümnes.
Tunneme suurt uhkust kõikide noorte sportlaste üle, kes osalesid Kiili krossijooksu meistrivõistlustel! Nad näitasid, et kõva töö ja sihikindlus tasuvad alati ära ning kui sul on kirg, siis võid saavutada kõik, mida soovid. Lisaks on see suurepärane motivatsioon kõigile teistele klubiliikmetele ja noortele spordisõpradele, kes tahavad samuti häid tulemusi saavutada.
Aitäh kiilikatele vahva jooksu korraldamise eest!
Kommenteeri meie Facebooki lehel