20.12
2023

Audentese jõuluvõistlusel 3 poodiumikohta

Täna toimunud Audentese spordiklubi jõuluvõistlusel oli upssportlasi võistlemas seitse. Saavutasime tervelt 3 poodiumi kohta ja sai tehtud nii mõnedki korralikud isiklike rekordite parandused. Toreda üllatatuse tegi Emma Kivi, kes 2x parandas isiklikku ja sai TU16 60m jooksus 8,57ga kolmanda koha ning kauguses 4.44ga 4.koha. Teise koha saavutas TU16 vanuse 1000m jooksus Marii Raudsepp ( veel U14) ajaga 3.22,45. PU16 vanuseklassis saavutas korraliku paranduse teinud Kristo Timuska ajaga 2.51,38 3.koha, neljandaks jäi Aaron Sinimäe 3.02ga ja viiendaks 3.10ga Riko Ausmees . Lisaks jooksis Riko ennem 60m 8,14ga ja 7.koht. PU18 vanuseklassi 1000m jooksus saavutas 4.koha Romet Kriks uue sisereksiga 2.51,45. Esmakordselt PU16 vanuseklassis võistelnud Aaron Ausmees tõukas 4kg kuuli 7.76 ja 5.koht. Oli igati korda läinud võistlusõhtu! Jälle saadi juurde uusi võistluskogemusi!