01.02
2020

2 Eesti noortemeistri tiitlit!

Täna algasid Lasnamäe KJH-s noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised sisekergejõustiku meistrivõistlused. Noori upsportlasi oli täna võistlemas kokku 10 ja  saime 2 kulda ja 1 pronksi + kuhjaga uusi isiklikke rekordeid.

Võistluspäev ei alanud meie jaoks just kõige paremates värvides, sest nii tüdrukute kui ka poiste arvestuses saime disklafi. TU14 vanuseklassi 60m kindel esikohasoosik Miia Ott tegi valestardi ja samuti poiste Rainer Ahi (kellel oli lootus jõuda B-finaali eelnevaid aegu silmas pidades). Miial võis põhjustada esimese valelähte samaaegselt alanud kaugushüpe, kus oli ta samuti üks kulla nõudlejatest. Miia oli siiski väga tubli, suutes ebaõnnestumise kaugushüppeks unustada ja tasuks oli esimene kaugushüppe meistritiitel tulemusega 4.76 (siin varu veel kuhjaga).

Teise kulla tõi sellest aastast meie klubi ridades võistlev Romet Ridalaan, kes võitis kindlalt PU14 vanuse 1500m jooksu ajaga 4.59,64 (uus isiklik).

Põneva jooksulõpu tekitas järjekordselt Kristin Paas TU14 vanuse 1000m jooksu viimastel meetritel, kus ta võitles välja elu esimese Eesti meistrivõistluste medali ehk pronksi uue isiklikuga 3.24,28!

Samuti samas jooksus tegi uue korraliku isikliku Annika Märtin 3.38,73, mis andis lõpuks 11. koha.

PU14 vanuseklassi kaugushüppes saavutas Mikk Teder väga tubli 6. koha tulemusega 4.56ga.

Elu esimes stardi tiitlivõistlustel teinud Karl Mihkel Põldre saavutas 400m jooksus tubli 12. koha ajaga 1.13,40.

Mimi Lauren Palutaja tegi samuti kaks korralikku uut isiklikku rekordit, 400m -1.15,41, mis andis ilusa 9. koha ja 60m aeg oli 9,19, tulemuseks 23.koht.

U16 vanuseklassis võistelnud Markus Klais saavutas1500m jooksus ajaga 5.06,79 (uus isiklik) 12. koha ja Cristofer Köster 400m samuti uue korraliku isiklikuga 60,21 saavutas 14. koha! Tublid mõlemad!