15.08
2020

XI Peetri Lastejooks

Aeg:
15. August 2020, Laupäev
Koht:
Peetri staadion
Hind:
0.00 €
Kestvus:
10-14

XI Peetri Lastejooks on ainus ajavõtuga lastejooks Eestis, kus saavad kõik 1-7 a lapsed saavad kirja aja 250m staadioniringi läbimise kohta. Igal aastal saavad vanemad võrrelda, kuidas laps areneb ja tulemused paranevad!

Ajakava:

  • 9.00-9.30 registreerimine kohapeal
  • 10.00 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 1-3 aastased tüdrukud. 
  • 10.45 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 1-3 aastased poisid.
  • 11.35 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 4-5 aastased tüdrukud. 
  • 12.10 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 4-5 aastased poisid.
  • 12.50 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 6-7 aastased tüdrukud. 
  • 13.25 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 6-7 aastased poisid.
  • 14.05 Ajavõtuta jooksud kõikidele lastele
  • 14.10 Autasustame kõikide vanusegruppide 10 parimat

Kõik saavad diplomi lapse ajaga, joogi ja maiustuse. Autasustatakse iga vanuseklassi 10 kiiremat poissi ja 10 kiireimat tüdrukut.

Eelregistreerimine lõppeb 13. augustil.

2017 valiti Peetri Lastejooks Harjumaa parimaks spordiürituseks.

Võistluste läbiviimiseks avalik info on laste registreerimise nimekirjad, stardiprotokollid ja lõpuprotokollid koos laste nimede ja vanuste ja võistlustulemustega, mis avalikkustatakse upsport.ee kodulehel, saadetakse e-mailiga osalejatele ning info on avalik 10 aastat.  Kui te ei soovi oma lapse kohta käivate muude andmete (kool, lasteaed, klubi) avalikkustamist, palun andke sellest teada aadressil urmas.poldre@outlook.com ja me kustutame info. 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi vanus
Rasmus Einmann 4
Mirjam Einmann 7
Miikael Suurtee 4
Nero Suurtee 2
Marten Org 1
Mia-Mirelle Org 6
Dirk-Edrik Tori 7
Henry Tammiste 3
Kendra Mooses 7
Meribel Randma 5
Anzelika Nasonov 7
Ragnar Nasonov 4
Liam Kosmatsov 3
Lumi-Lee Sell 4
Jette Louise Sell 1
Hendry Hiie 6
Erik Hiie 2
Marta Kriisa 5
Sigrid Kriisa 2
Roosi Karro 4
Yuna Gontsarova 7
Saveli Gontsarov 5
Marten Peterson 7
Lenna Raja 5
Joanna Raja 3
Riiko Kaskel 4
Risto Kaskel 3
Sten Soomere 6
Albert Kullamaa 3
Lennart Kullamaa 1
Karoli Rutov 5
Romet Rutov 3
Gerttu Rotenberg 6
Gregor Rotenberg 4
Getter Rotenberg 1
Marko Sammul 7
Marten Sammul 6
Markus Sammul 1
Norman Rusovitš 4
Livia Rusovitš 4
Kaarel Kaasik 6
Jaan Kaasik 4
Valeri Kuznetsov 1
Kristina Samsonova 2
Mark Dobroselski 4
Kirill Dobroselski 1