17.08
2019

X Peetri Lastejooks

Aeg:
17. August 2019, Laupäev
Koht:
Peetri kooli staadion
Hind:
0.00 €
Kestvus:
10-15

X Peetri Lastejooks on ainus ajavõtuga lastejooks Eestis, kus saavad kõik 1-7 a lapsed saavad kirja aja 250m staadioniringi läbimise kohta. Igal aastal saavad vanemad võrrelda, kuidas laps areneb ja tulemused paranevad!

Ajakava:

  • 9.00-9.30 registreerimine kohapeal
  • 10.00 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 1-3 aastased tüdrukud
  • 10.45 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 1-3 aastased poisid
  • 11.35 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 4-5 aastased tüdrukud
  • 12.10 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 4-5 aastased poisid
  • 12.50 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 6-7 aastased tüdrukud
  • 13.25 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 6-7 aastased poisid
  • 14.05 Ajavõtuta jooksud kõikidele lastele
  • 14.10 Autasustame kõikide vanusegruppide 10 parimat

Kõik saavad diplomi lapse ajaga, joogi ja maiustuse. Autasustatakse iga vanuseklassi 10 kiiremat poissi ja 10 kiireimat tüdrukut.

Eelregistreerimine lõppeb 15. augustil.

2017 valiti Peetri Lastejooks Harjumaa parimaks spordiürituseks.

Võistluste läbiviimiseks avalik info on laste registreerimise nimekirjad, stardiprotokollid ja lõpuprotokollid koos laste nimede ja vanuste ja võistlustulemustega, mis avalikkustatakse upsport.ee kodulehel, saadetakse e-mailiga osalejatele ning info on avalik 10 aastat.  Kui te ei soovi oma lapse kohta käivate muude andmete (kool, lasteaed, klubi) avalikkustamist, palun andke sellest teada aadressil urmas.poldre@outlook.com ja me kustutame info. 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi vanus kool/klubi
Adrian Jagubov 1 Peetri lasteaed
Svetlana Batrutdinova 7
Mia-Mirelle Org 5 Peetri Lasteaed
Mattias Siiman 6
Jete Siiman 5
Robert Puusep 3 MTÜ Avatud Ühiskond
Elmar Vahemäe 3
Demid Denissov 6
Darja Denissova 3
Laura Savik 5 Peetri lasteaed
Jörgen Savik 2
Karl-Raimund Koks 4 Peetri lasteaed
Georg Kivisaar 7 Peetri Lasteaed-Algkool
Albert Kullamaa 2
Kristofer Eerma 4
Karoli Rutov 4 Assaku lasteaed
Romet Rutov 2 kodune
Kristar Kõrran 5 Tõrukese Lasteaed
Daniella Mamai 4
Martin Mamai 2 Juunimägi
Marta Kriisa 4
Sigrid Kriisa 1
Marie Haava 5 Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool
Krislin Haava 4 Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool
Matvei Repiševski 7 Trefoil spordiklubi
Sten Soomere 5 UP Sport
Melani Ruustalu 6
Kendra Mooses 6 Aruheina lasteaed
Miikael Suurtee 3 Õie lasteaed
Nero Suurtee 1
Melany Kadastik 2
Mark Dobroselski 3 Meelespea Lasteaed
Egert Adamson 4 Vaida Pillerpalli lasteaed
Kevin Tooming 3 Tõrukese lasteaed
Lisete Loreen Vaher 6 Kikase Lasteaed
Noah Proosa 1
Kertu Kärner 7 Võsukese lasteaed
Liise Taar 7 Merivälja Kool
Arto Silver Taar 1
Artur Tšivikov 6 Peetri Lasteaed
Gerttu Rotenberg 5
Gregor Rotenberg 3
Grete-Rahel Jõgi 5
Remo Tomingas 7
Romet Tomingas 3
Kaspar Kõllamaa 4
Rainis Puio 5
Artjom Dzjuba 5
Anastasia Dzjuba 4
Mark-Simo Kõrve 4 Taaramäe lasteaed
Karl-Remo Kõrve 6 Taaramäe lasteaed
Emma Emily Põllu 3
Emili Murumaa 3 OK Kose
Hede Murumaa 3 OK Kose
Hendry Hiie 5 Lasteaed Pallipõnn
Georgy Sosnovski 4 Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill
Theresa Adusoo 5 UP Sport
Rafael Nappir 7
Artur Kevlits 7 HK Tornaado
Vitali Kevlits 3 Sikupilli Lasteaed
Kristofer Eerma 5 Peetri lasteaed
Tristan Tiisvelt 5 Aruheina lasteaed
JANAR PAJULA 7 Jüri
Robert Kevorkyan 3 Peetri lasteaed
Ann Akenpärg 2
Lenna Raja 4
Joanna Raja 2
Erik Karjamets 7
Raiden Karjamets 5
Karmel Bõmberg 6 Enkjl
Nika Mihhailova 6
Rasmus Einmann 3 Kohila Sipsiku lasteaed
Mirjam Einmann 6 Kohila Männi lasteaed
Henry Tammiste 2
Lisette Rändla 5
Markus Rändla 7
Loore Käärid 7
Hardo Käärid 5
Emma Konkov 3 Peetri lasteaed
Nora Konkov 2 Väike Päike lastehoid
Lenna Ladvas 5 Peetri Lasteaed
Oliver Priit Kingo 6 Peetri lasteaed
Elisabet Kingo 4 Peetri lasteaed
Regan Aniott 7 Peetri kool
Daniil Stupak 3
Henri Suurväli 2
Artjom Petrenko 5 Peetri lasteaed
Cristelle Aleste 4
Klarice Klaamas 6
Ralf Rahkema 5
Rico Rahkema 1
Hendrik Jekimov 7
Madis Merzin 6 Võsukese LA/ UP sport
Lars Lindvest 7
Hanna Delise Suurthal 4
Elina Kivi 7 Lagedi lasteaed/kool
Brite Adele Suurthal 2
Johanna Kilter 4 Sikupilli lasteaed
Jette Kilter 1
Annabel Ploompuu 7
Mariliis Kalvet 1
Säsil Kaul 7
Ruudi Kaul 4
Sebastian Mugur 5 Peetri Lasteaed- Põhikool
Anzelika Nasonov 6 Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Ragnar Nasonov 3 Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Stefan Soeson 7 Peetri kool
Beatrice Khimenkov 6
Andreas Kägu 5
Elizabeth Thea Kilty 7
Elmar Vahemäe 3
Nikita Gorozanin 4 HC Viking
Romet Viira 6 Aruheina Lasteaed
Kirke Jaakosn 5 Assaku lasteaed
Tobias Erm 2
Emma Nagel 4
karmo oeselg 6 Peetri lasteaed
Rosanna Ilves 5 Võsukese lasteaed
Miranda Aonurm 7
Anette Stella Einberg 3 Taaramäe lasteaed
Ruuben Ilves 3 Võsukese lasteaed
Ronan Ilves 1
Adelle Aonurm 1
Brita Rattasepp 7 Järveküla kool
Birgit Rattasepp 5 Aruheina LA
Ethel Lugna 5
ALICIA KIVIKANGUR 4 SOS LASTEKYLA
KEVIN KIVIKANGUR 7 SOS LASTEKYLA
Marelle Tiisler 7 Mikata
Nika Mihhailova 6
Brigitta Burkov 6 Peetri lasteaed
Gertrud Rebane 5 Allika lasteaed
Benjamin Arthur Urbas 4
Ron Rebane 2 Allika lasteaed
Carolina Alexandra Urbas 3
Hugo Hampartsoumian 6 Erki Noole Kergejõustikukool
Oliver Hampartsoumian 2 Erki Noole Kergejõustikukool
Rahel Luht 3 Priisle lasteaed
Timo Vähi 2
Luka Hoolma 2
Nora Hoolma 5
Kaspar Pihlak 3
Kaisa Pihlak 1
Kristin Süld 7 Peetri põhikool
Eliise Süld 5 Peetri lasteaed
Naomi Nurk 3
Noel Nurk 6
Ricco Risti 2 Kasti-Orgita lasteaed
Stella Nurmeots 6
Karmo Jõudna 4
Noora Juhandi 5 Õie lasteaed
Mihkel Väinsalu 4
Karina Scepina 3 Muhu lasteaed
Margarita Scepina 5 Muhu lasteaed
Elenora Uri 7
Remi Frederik Uri 5 ENKK
Art-Eerik Paberits 2
Raian Ott 6 Assaku Lasteaed
Art Aleksander Tatter 5 Tallinna LA Vesiroos
Fernando Lusmägi 4
Ats Türner 6
Aston Türner 4
Tessa Türner 1
Melissa Püi 6 Pikavere Mõisakooli lasteaed
Oliver Püi 5 Kehra Lastetare Lasteaed
Elisabeth Mikiver 4
Leon Bibitškov 3 Seli Lasteaed
Stefania Trjuh 3 Kihnu lasteaed
Tristan Tiisvelt 5
Saskia Tiisvelt 1
Rolf Simonov 7 Järveküla kool
Alfred Kruusmann 3
Harti Haava 7
Mirtel Haava 4
Mirete Haava 2
Cheprasov Mark 4 Peetri lasteaed
Lisete Loreen Vaher 6 Kikase lasteaed
Georg Rosenfeld 5 Peetri lasteaed
Liise Pärn 6 Järveküla Kool
Kirke Tammemägi 2 Järveküla lasteaed
Ramon Tammemägi 5 Peetri Lasteaed
Rasmus Tammemägi 6 Aruheina Lasteaed
Annabel Kiviloo 5
Annabel Kiviloo 5
Evelin Kuus 7 Järveküla kool
Erin Heleen Maripuu 3
Kristjan Pung 4 taaramäe lasteaed
Lenna Toomsalu 4 Peetri lasteaed
Kaspar Mäsak 5
Kenneth Hiir 3
Artjom Dzjuba 5 Greenall
Anastasia Dzjuba 4 Greenall
Karmel Bõmberg 6 Enkjl
Travis Viires 6 Lagedi
Sara Khan 4 Peetri lasteaed
Amii Sinivee 4
Elsa Mari Rosenfeld 4
Karoliine Rosenfeld 2
Meribel Randma 4
Greta Kessler 5
Ita Kessler 3
Stefi Eliise Napp 5 Peetri Lasteaed
Scarlett Elena Napp 3 Leerimäe Lasteaed
Triin-Iti Okas 2
Ricco Kräkel 7 Peetri põhikool
Birgita Paju 4 Peetri lasteaed
Raul Kübar 2 Rae Rattaklubi
Thor Kask 5 Assaku lasteaed
Lenna Kasesalu 2
Ralf Kaul 5 Peetri
Sandra Võrklaev 2
Susan Varuškin 2
Andreas Bendi 6
Kristofer Lehtpuu 2
Kaily Kõrve 7 Järveküla kool
Emma Zuzjonok 2
Johann Saar 3
Eliise Saar 2
Riiko Kaskel 3 Peetri Lasteaed
Risto Kaskel 2
Emma Elisabeth Merman 6 Taaramäe lasteaed
Hans Markus Merman 2 Taaramäe lasteaed
Loore Maria Põldre 6 UP Sport/Võsukese LA
Ekke Romet Sirel 3