18.04
2020

IV Rae Run kevadjooks

Aeg:
18. Aprill 2020, Laupäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

IV Rae Run kevadjooksu ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2015-2016 ja hiljem); U8 (sünd 2013-2014), U10 (sünd 2011-2012), U12 (sünd 2009-2010).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: U14 (sünd 2007-2008), U16 (sünd 2005-2006), U18 (sünd 2003-2004), M ja N põhiklass (sünd 1980-2002), M40 ja N40 (sünd 1970-1979), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 16. aprillini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi distants kool_klubi
Liis Tipp lastejooks 350m
Brent Pakkonen lastejooks 350m Männiku lasteaed
Arabella Le Blond lastejooks 350m
Roman Kiur Lume lastejooks 350m
Rasmus Einmann lastejooks 350m
Mirjam Einmann lastejooks 350m
Teiti Danil lastejooks 350m
Mihkel Ränk lastejooks 350m Assaku lasteaed
Miikael Suurtee lastejooks 350m Õie lasteaed
Sandra Liis Ränk lastejooks 350m Aruheina Lasteaed
Henry Tammiste lastejooks 350m
Renate Kiigemäe lastejooks 350m
Anzelika Nasonov lastejooks 350m Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Ragnar Nasonov lastejooks 350m Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Andreas Bendi lastejooks 350m
Markus Rändla lastejooks 350m
Lisette Rändla lastejooks 350m
Lumi-Lee Sell lastejooks 350m Õie lasteaed
Hendry Hiie lastejooks 350m
Erik Hiie lastejooks 350m
Roosi Karro lastejooks 350m
Yuna Gontsarova lastejooks 350m Mahtra lasteaed
Saveli Gontsarov lastejooks 350m Mahtra lasteaed
Karlo Leok põhijooks 5,8km
Marten Peterson lastejooks 350m Lasteaed Päikene
Roger Narmont lastejooks 350m Tallinna Inglise Kolledž
Robert Pukk lastejooks 350m Õie lasteaed
Sten Soomere lastejooks 350m MTÜ Up Sport
Karoli Rutov lastejooks 350m Assaku lasteaed
Romet Rutov lastejooks 350m Assaku lasteaed
Saara Sofiia Tammepuu põhijooks 5,8km Rapla Kesklinna Kool
Theresa Adusoo lastejooks 350m Erki Noole Kergejõustikukool
Lenna Põldmaa lastejooks 350m
Marten Sammul lastejooks 350m
Marko Sammul lastejooks 350m
Markus Sammul lastejooks 350m
Laura Savik lastejooks 350m
Jörgen Savik lastejooks 350m
Marta Nagel lastejooks 350m Cfc spordiklubi
Emma Nagel lastejooks 350m
Kaarel Kaasik lastejooks 350m
Jaan Kaasik lastejooks 350m