29.09
2019

III Rae Run sügisjooks

Aeg:
29. September 2019, Pühapäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

Rae Run sügisjooks on viimane võistlus kolmeosalisest Rae Run jooksusarjast.

Rae Run sügisjooks ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2014-2015 ja hiljem); U8 (sünd 2012-2013), U10 (sünd 2010-2011), U12 (sünd 2008-2009).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine. Rae Run jooksusarja parimate autasustamine.

Vanuseklassid: U14 (sünd 2006-2007), U16 (sünd 2004-2005), U18 (sünd 2002-2003), M ja N põhiklass (sünd 1979-2001), M40 ja N40 (sünd 1969-1978), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Eelregistreerimine kuni 27. septembrini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi kool/klubi distants
Karmeelia Saareoks Järveküla kool põhijooks 5,8 km
Greetel Käärson Järveküla kool lastejooks 350 m
Demid Denissov lastejooks 350 m
Darja Denissova lastejooks 350 m
Karoli Rutov Assaku lasteaed lastejooks 350 m
Romet Rutov kodune lastejooks 350 m
Viktoria Bortnik Taaramäe lasteaed lastejooks 350 m
Kristar Kõrran Tõrukese Lasteaed lastejooks 350 m
Sten Soomere UP Sport lastejooks 350 m
Henry Lucas Himberg lastejooks 350 m
Mark Dobroselski Meelespea Lasteaed lastejooks 350 m
Egert Adamson Vaida Pillerpalli lasteaed lastejooks 350 m
Liise Taar Meriväja Kool lastejooks 350 m
Kaspar Kõllamaa lastejooks 350 m
Artjom Dzjuba lastejooks 350 m
Ilja Dzjuba põhijooks 5,8 km
Mark-Simo Kõrve Taaramäe lasteaed lastejooks 350 m
Karl-Remo Kõrve Taaramäe lasteaed lastejooks 350 m
Liise Taar Merivälja lastejooks 350 m
Arto Silver Taar lastejooks 350 m
Emma Emily Põllu lastejooks 350 m