21.04
2019

III Rae Run kevadjooks

Aeg:
21. Aprill 2019, Pühapäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

Rae Run kevadjooks on esimene võistlus kolmeosalisest Rae Run jooksusarjast.

Rae Run kevadjooks ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2014-2015 ja hiljem); U8 (sünd 2012-2013), U10 (sünd 2010-2011), U12 (sünd 2008-2009).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: U14 (sünd 2006-2007), U16 (sünd 2004-2005), U18 (sünd 2002-2003), M ja N põhiklass (sünd 1979-2001), M40 ja N40 (sünd 1969-1978), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 19. aprillini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi kool/klubi distants
Peeter Ingerma Upsport põhijooks 5,8 km
Raul Gross Jüri gümnaasium lastejooks 350 m
Evelin Ausmees põhijooks 5,8 km
Romet Paas Jüri Gümnaasium lastejooks 350 m
Kaspar Toom Jüri Gümnaasium lastejooks 350 m
Erik Uustalu Järveküla kool lastejooks 350 m
Emerik Uustalu Tallinna Mesimummu lasteaed lastejooks 350 m
Elinor Uustalu Tallinna Mesimummu lasteaed lastejooks 350 m
Marko Pihlakas põhijooks 5,8 km
Mark Dobroselski lastejooks 350 m
Demid Denissov lastejooks 350 m
Karmeelia Saareoks Järveküla kool/audentese spordikool põhijooks 5,8 km
Greetel Käärson Järveküla kool lastejooks 350 m
Darja Denissova lastejooks 350 m
Kaarel Märtin Õie lasteaed lastejooks 350 m
Regina Palatu põhijooks 5,8 km
Sten Hendrik Vokk UP Sport põhijooks 5,8 km
Karoli Rutov Assaku lasteaed lastejooks 350 m
Romet Rutov kodune lastejooks 350 m
Viktoria Bortnik Taaramäe lasteaed lastejooks 350 m
Angeliina Küttis Laagri kool lastejooks 350 m
Kristar Kõrran Tõrukese Lasteaed lastejooks 350 m
RAINIS PUIO lastejooks 350 m
Peeter Puio põhijooks 5,8 km
Ragnar Puio Ristiku Põhikool põhijooks 5,8 km
Annabel Soeson Peetri lastejooks 350 m
Matvei Repiševski Trefoil spordiklubi lastejooks 350 m
Sten Soomere UP Sport lastejooks 350 m
Henry Lucas Himberg lastejooks 350 m
Stefy Seppen Jüri Gümnaasium lastejooks 350 m
Rico Seppen Võsukese lasteaed lastejooks 350 m
Mathias Hallik Randvere Kool lastejooks 350 m
Egert Adamson Vaida Pillerpalli lasteaed lastejooks 350 m
Janar Novitski ABB Spordiklubi põhijooks 5,8 km
Lisete Loreen Vaher lastejooks 350 m
Liise Taar Merivälja lasteaed lastejooks 350 m
Mirtel Ormak Oru lasteaed Mesimumm lastejooks 350 m
Hugo Piirsalu Väike Päike Viimsi lastejooks 350 m
Theresa Adusoo UP Sport lastejooks 350 m
Maksim Kovalenko lastejooks 350 m
Andreas Bendi lastejooks 350 m
Helena Haapsal SK Fortis põhijooks 5,8 km
Arto Hardi Haapsal Nõmme Gümnaasium lastejooks 350 m
Toomas Piigli UP Sport põhijooks 5,8 km